• HABERLER
08 Nov 2018
European Coating Show 2019 European Coating Show 2019 “…19-22. Mart. 2019 tarihleri arasında, Nürnberg / Almanya'da yapılan Dünyanın En Büyük 2. Boya ve Kaplama Fuarında hem firmamızı hem de ülkemizi başarıyla temsil ettik. Hiç ara vermeden, Dünyanın en büyüğüne "American Coating Show" hazırlanıyoruz…”
07 May 2018
Bir kez daha gururlandık. Bu yıl 7.si düzenlenen Kocaeli’nin Batı Yakası Enleri organizasyonunda birincilik ödülüne layık görüldük.
07 Apr 2018
Paintistanbul Turkcoat 2018 fuarında oldukça verimli ve keyifli bir fuar dönemi geçirdik. Standımızda bizleri yalnız bırakmayan tüm bayi, müşteri ve ziyaretçilerimize teşekkürü bir borç biliriz.
07 Apr 2018
Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden 38 Üniversite öğrencisini konuk ettik. Öğrenciler İzel Kimya’nın çevre duyarlılığına tam not verdi. Marmara Üniversitesi öncülüğünde Erasmus projesi kapsamında Türkiye’ye gelen ve Avrupa'da eğitim gören 38 öğrenci, Dilovası’nda üretim yapan firmamızda incelemelerde bulundu. İzel Kimya’nın çevre duyarlılığına ilişkin araştırmada bulunan öğrenciler, Türk misafirperverliği ile ağırlandı.
07 Apr 2018
Kocaeli Sanayi Odası tarafından düzenlenen törende, kimya sanayi sektöründe 2017 yılı çizgi üstü performans ödülüne layık görülerek bir kez daha grurulandık.
BİZE ULAŞIN

GEBKİM V Kimya Organize Sanayi Bölgesi

Çerkeşli Köyü Yolu Üzeri Kocabayır Tepe Mevkii

İbrahim Başaran Caddesi No:9 Dilovası / KOCAELİ

ÜRÜN KATALOĞU

Detaylı bilgi için ürün kataloğumuzu indirebilirsiniz.

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

© 2018 İzel Kimya A.Ş. - Tüm Hakları Saklıdır.